Producenci
Promocje
Czapka FANTASTIC FISHING (silver)
Czapka FANTASTIC FISHING (silver)
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) -Perch Pro (dark green)
Chusta wielofunkcyjna (komin) -Perch Pro (dark green)
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) - Pike Pro (dark green)
Chusta wielofunkcyjna (komin) - Pike Pro (dark green)
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) - Zander Pro (dark green)
Chusta wielofunkcyjna (komin) - Zander Pro (dark green)
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) -  TROUT PRO (dark green)
Chusta wielofunkcyjna (komin) - TROUT PRO (dark green)
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) - Zander Pro (pink camo)
Chusta wielofunkcyjna (komin) - Zander Pro (pink camo)
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Czapka TROUT SPECIALIST
Czapka TROUT SPECIALIST
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) -  FLYFISHING
Chusta wielofunkcyjna (komin) - FLYFISHING
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Chusta wielofunkcyjna (komin) -  BIELIK - BOLEŃ
Chusta wielofunkcyjna (komin) - BIELIK - BOLEŃ
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Czapka PIKE HOOLIGANS
Czapka PIKE HOOLIGANS
45,00 zł 35,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Reklamacje
1. Reklamacje dotyczące Usług stanowiących świadczenie usług drogą elektroniczną można składać z wykorzystaniem następujących danych kontaktowych: telefonicznie pod numerem +48 790 45 88 78, mailowo na adres: sklep@fishingmadness.pl lub pisemnie na adres  FISHING MADNESS SP. Z O.O. UL. ZARZYNA 59 43-155 Bieruń
2. W zgłoszeniu reklamacyjnym, o którym mowa w ust. 1 w celu ułatwienia jego rozpatrzenia sugeruje się podanie następujących informacji: imię i nazwisko, dokładny adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość), telefon kontaktowy, adres mailowy, przyczyna reklamacji.
3. Procedura składania reklamacji, o której mowa w ust 1 i 2 jest procedurą sugerowaną i w żadnym razie nie wyłącza, ani nie ogranicza prawem dopuszczalnych sposobów zgłaszania roszczeń dotyczących usług świadczonych drogą elektroniczną.

Załącznik: FORMULARZ REKLAMACJI

Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy
1. Klient będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy :
a) o Usłudze zawartej z Fishing Madness sp. z .o.o  na Portalu; www.fishingmadness.pl
b) dotyczącej Towarów nabywanych poprzez Sklep.
2. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy, o której mowa w ust. 1 bez podania przyczyny. Termin na odstąpienie wynosi 14 dni:
a) od dnia zawarcia umowy, o której mowa w ust. 1 pkt a) lub b) ;
b) w przypadku umowy, o której mowa w ust. 1 pkt c) od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie Towaru, a w przypadku umowy dotyczącej wielu Towarów od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie ostatniego z Towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniego z Towarów.
3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient będący Konsumentem musi poinformować Fishing Madness Sp. z.o.o. , adres 43-155 Bieruń ul. Zarzyna 59 adres mailowe: sklep@fishingmadness.pl , o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane za pośrednictwem urzędu pocztowego (list polecony), kurierem (za potwierdzeniem odbioru) , faksem lub pocztą elektroniczną). Możliwe jest skorzystanie z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
4. W przypadku odstąpienia od umowy Fishing Madness sp. z o. o.  zwraca wszystkie otrzymane płatności, wyłączając koszty dostarczenia Towarów niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; Fishing Madness  może jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
5. W przypadku odstąpienia od Umowy dotyczącej Towarów Towar musi być nieużywany tj. nie posiadać śladów noszenia oraz zapachów .Towar należy odesłać lub przekazać Fishing Madness sp. z o. o niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowano Fishing Madness sp. z o. o o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Towar zostanie odesłany przed upływem terminu 14 dni.
6. Klient, odsyłający Towar, będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru tj. przesyłki zwrotnej .
7. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje :
a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb tj. umów o Towary wykonywanych na indywidualne zamówienie Klienta.
8) W przypadku zamówienia z indywidualną personalizacją nie ma możliwości zwrotu towaru.

Załącznik: FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl